Darkest Dungeon Türkçe Yama


23 Mart 2020 Türkçe Yama

2.0.0


358KB


19.01.2016


75000


Darkest Dungeon Türkçe Yama klasörünün içindeki localization klasörünü oyunun kurulu olduğu DarkestDungeon klasörüne atınız. Artık oyununuzu Türkçe bir şekilde oynayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz. 

Kurulum videosu için youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz ► Darkest Dungeon Kurulum Videosu

 

Oğulcan Çalışkan


Okyanus Can İNCE


Oğulcan Çalışkan, Yiğitcan Ayhan


- Oyundaki bazı fontlar "İ, ş, Ş, ğ, Ğ" karakterlerini desteklemediği için bu fontların olduğu kısımlarda bu karakterler kullanılmamıştır.
- Oyun içerisindeki karakter menüsünde bazı karakter özellikleri kodlardaki bozulmadan dolayı devrik çevrilmiştir.
- ZBH = "Zamana Bağlı Hasar" Kanatma etkileri, Çürütme etkileri vb.
- "Taş Kesilmiş Kafatası" eşyasının açıklaması teknik bir sorundan dolayı çevrilemedeği için bu eşyanın açıklaması aşağıda yazmaktadır:
Mahvolmuş tarafından saldırıldığında +40% KORU
Alınan İyileşme -20%
Korkunç tarafından saldırıldığında +30% KORU
+15% MAX SP

1 / 3
2 / 3
3 / 3

  Darkest Dungeon kötü durumlardan elde edebileceğin en iyi sonucu almaya çalıştığın bir oyundur. Çoğu zaman görevleri yapmakta başarısız olacak ya da görevleri iptal etmek zorunda kalacaksın. Kahramanlar ölecek ve öldükleri zaman hiçbir şekilde geri doğmayacaklar. İlerlemen otomatik olarak kaydolacak; bu nedenle yaptığın her eylemin kalıcı olduğunu sakın unutma.


 

Çeviri Durumu

Menüler - 100%
Arayüz - 100%
Oyun İçi Eşyalar - 100%
Diyaloglar - 100%

 


  Darkest Dungeon, Red Hook Studios tarafından geliştirilen ve Merge Games tarafından yayınlanan rol yapma oyunudur. Darkest Dungeon Türkçe Yamasını Yamayı İndir butonuna tıklayarak ücretsiz indirip, Türkçe bir şekilde oynayabilirsiniz.