Darkest Dungeon Türkçe Yama

1.0.2

Bilinmiyor

2016-01-19

0


Yama yayınlandıktan sonra kurulum açıklaması yapılacaktır.


 Darkest Dungeon kötü durumlardan elde edebileceğin en iyi sonucu almaya çalıştığın bir oyundur. Çoğu zaman görevleri yapmakta başarısız olacak ya da görevleri iptal etmek zorunda kalacaksın. Kahramanlar ölecek ve öldükleri zaman hiçbir şekilde geri doğmayacaklar. İlerlemen otomatik olarak kaydolacak; bu nedenle yaptığın her eylemin kalıcı olduğunu sakın unutma.

 Oyunda yapman gereken çok şey var. Maceracılarının şanslarını ne kadar zorlayacaksın? Hamlet’i kurtarmak için ne kadarını feda etmeye hazırsın? En sevdiğin kahramanını kurtarmak için ne kadarına göz yumacaksın?

 Neyse ki her zaman posta arabasıyla beraber gelen taze ruhlar var. Bu maceracılar sürekli geliyorlar ve gelecekler çünkü aradıkları macerayı ve şöhreti bulabilecekleri tek yer...Çeviri Durumu

Menüler - 100%
Arayüz - 100%
Oyun İçi Eşyalar - 53%
Diyaloglar - 43% Darkest Dungeon, Red Hook Studios tarafından geliştirilen ve Merge Games tarafından yayınlanan rol yapma oyunudur. Türkçe Yaması yayınlanınca Yamayı İndir butonuna tıklayarak ücretsiz indirip, 100% Türkçe bir şekilde oynayabilirsiniz. Yamanın çıkış tarihi 1 Mart 2020 olarak planlanmıştır. Bir değişiklik olursa bu site üzerinden bilgilendireceğiz.